سیستم هیدروژن

در حقیقت تولید گرما و انرژی از منابع تجدید پذیر در یک چرخه انتشار صفر و بدون ضایعات - با استفاده از هیدروژن. برای ما ، این امکان در حال حاضر یک واقعیت است: تعهد ما در زمینه تحقیق باعث شده است تا دو اختراع ثبت شده به دست بیاوریم و اولین دیگ بخار هیدروژنی را بسازیم که کاملاً در ایتالیا طراحی و ساخته شده است.

چرا ما به هیدروژن اعتقاد داریم

تقاضای رو به رشد انرژی و تأثیر زیست محیطی استفاده از سوخت های فسیلی ، این امر را ضروری می سازد که در عوض منابع انرژی تجدید پذیر و "تمیز" پیدا کنیم. هیدروژن ، وسیع ترین عنصر موجود در جهان ، مولکولی با بیشترین چگالی انرژی در هر وزن است و می تواند نه تنها برای تولید بلکه برای ذخیره و انتقال انرژی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

H₂ydroGEM ، دیگ هیدروژن توسط جیاکومینی

گرمایش بدون آلایندگی ، استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر تنها به لطف هیدروژن دیگر یک سناریوی آینده نگر نیست.

با استفاده از دیگ هیدروژن H₂ydroGEM ما امکان تولید انرژی حرارتی از ترکیب هیدروژن و اکسیژن وجود دارد و از گرمای حاصل از آن واکنش می توان برای گرم کردن کل خانه استفاده کرد.

شریک زندگی ما: Solenco Power

ما سهامدار Solenco Power NV ، پیشگام در طراحی ، ساخت و توزیع محصولات و خدمات مبتنی بر هیدروژن هستیم. به طور خاص ، شرکت بلژیکی در زمینه تحقیق و توسعه و همچنین در طراحی و ساخت سیستمهای مدیریت ذخیره و ذخیره انرژی غیر متمرکز که ارائه راه حل های یکپارچه انتشار صفر و بهینه سازی بهره وری از منابع انرژی تجدیدپذیر ، مانند Powerbox انقلابی Solenco ، می باشد.

نشانی: خیابان ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی،نبش خیابان صائب تبریزی، برج صبا واحد ۱۰۲
تلفن: 88063683-021

شرکت جیاکومینی با دریافت گواهینامه های بین المللی به ارتقا کیفیت ، حفظ محیط زیست ، استفاده بهینه انرژی و حفظ سلامت و ایمنی می پردازد ودر کلامی کوتاه شرکت Giacomini بعنوان یکی از تولید کنندگانی است که جزو شرکت های سبز یعنی مدافع حفظ محیط زیست وزندگی سالم می‌باشد.