مدیریت آب

آب همیشه شور و شوق ما بوده است. آرم ما ، زنی که آب را از آمپرا می ریزد ، شعار WATER E-MOTION ما برای اثبات آن در آنجا است.

این آب که چه سرد باشد و چه گرم ، یک منبع فزاینده با ارزش را نشان می دهد: ما این هدف را با هدف حمایت از سلامتی ، ایمنی و توزیع پس انداز آن برای کاربر نهایی توزیع و مدیریت می کنیم.


اجزای خطوط توزیع آب خانگی

برای توزیع آب آشامیدنی ، با ارزش ترین منبع ، ما سیستم بهداشتی و باکیفیتی را ارائه می دهیم که بالاترین استانداردهای ملی و بین المللی را رعایت می کند. لوله ها ، اتصالات ، منیفولدها و دریچه های خاموش: همه باید در ساخت و مرمت هر بنایی سیستم کاملی ایجاد کنند. سیستم هایی با حداکثر ایمنی بهداشتی ، قابل اطمینان و نصب آسان برای تضمین تأمین طولانی مدت آب آشامیدنی.

دستگاه برای سیستم های لوله کشی و زهکشی

مدیریت یک دارایی گرانبها مانند آب آشامیدنی ، علاوه بر ایمنی و خطوط توزیع کارآمد ، نیاز به دستگاههای خاصی نیز دارد که مصرف آن را بهینه کرده و هم از سیستم داخلی و هم از شبکه عرضه عمومی محافظت می کند. دریچه های کاهش فشار ، جلوگیری از آلودگی ، میکسر ترموستاتیک برخی از محصولاتی هستند که می توانند سیستم های لوله کشی و زهکشی مدرن را تقویت کنند.

نشانی: خیابان ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی،نبش خیابان صائب تبریزی، برج صبا واحد ۱۰۲
تلفن: 88063683-021

شرکت جیاکومینی با دریافت گواهینامه های بین المللی به ارتقا کیفیت ، حفظ محیط زیست ، استفاده بهینه انرژی و حفظ سلامت و ایمنی می پردازد ودر کلامی کوتاه شرکت Giacomini بعنوان یکی از تولید کنندگانی است که جزو شرکت های سبز یعنی مدافع حفظ محیط زیست وزندگی سالم می‌باشد.